8 marca 2018 Bez kategorii 0

Każdy wiek ma swoje prawa i każdy ma swoje plusy i minusy. Dobrze o tym wiesz, bo gdy byłeś mały – wyglądałeś słodko i niewinnie. Twoja skora była delikatna i pięknie pachniała, zwłaszcza po kąpieli. Mama smarowała twoje ciałko oliwką lub używała specjalnego płynu dla niemowląt, po nim byłeś tak apetyczny, że można było cię schrupać. Choć jako niemowlak nie miałeś zębów, a twoje włosów prawie nie było, to w ogóle nie odbierało ci uroku. Byłeś energicznym bobasem, który zjednywał sobie innych.

Gdy stałeś się nastolatkiem, wszystkie koleżanki za tobą wzdychały. Nic w tym dziwnego, bo byłeś smukłym brunetem z falą ciemnych, kręconych loków. Wyróżniałeś się dużymi brązowymi oczami i niebanalnym wzrostem. Każda koleżanka chciała umówić się z tobą na randkę. W końcu fajnie jest pochwalić się takim przystojniakiem jak ty. Jedynym twoim problemem był trądzik, ale ten kłopot ma prawie każdy dojrzewający chłopak. Niedługo miałeś stać się dojrzałym mężczyzną. Dla lepszego efektu dwa razy w tygodniu chodziłeś na siłownie, bo dziewczyny uwielbiają umięśnionych facetów. Poza tym fajnie jest pochwalić się swoją siłą przed kumplami.
walka z łysieniem
Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy. Kiedy skończyłeś 30 lat- zauważyłeś u siebie pierwsze oznaki mijającego czasu. Po pierwsze twój metabolizm zwolnił i dorobiłeś się piwnego brzuszka. Po drugie ciągłe siedzenie przed komputerem spowodowało, że pogorszyła ci się kondycji i przebiegniecie kilkudziesięciu metrów to olbrzymi problem. Najgorsze jest jednak to, że zacząłeś łysieć. Twój tata w twoim wieku był już łysy. Trochę cię to martwiło, więc postanowiłeś coś z tym zrobić. Najpierw popytałeś kolegów, a potem zacząłeś działać.

Walka z łysieniem

Zapisałeś się do kliniki, gdzie fachowcy wiedzą, jak powinno wyglądać skuteczne wzmacnianie włosów bytom ma wielu specjalistów w tej dziedzinie. Przez Internet zakupiłeś grzebień laserowy i zacząłeś go codziennie używać, Jednak walka z łysieniem to skomplikowany proces. Ty nie jesteś pewien czy cię na niego stać i czy ze spokojem zniesiesz te wszystkie zabiegi medyczne. Jednak nie chcesz być łysy i dlatego szukasz pomocy.