15 maja 2019 Bez kategorii 0
apartamenty kalwaryjska

Wielu z nas decyduje się na wynajęcie luksusowego apartamentu po to by w nim odpocząć i miło spędzić czas. Głównym celem takiej wyprawy jest odpoczynek w luksusach, na które w ciągu dnia nie mamy czasu i możliwości. Takie apartamenty najczęściej gwarantują wiele wygód o największym standardzie. Rozpoczynając od ogromnej przestrzeni pokoju i kończąc na prywatnym jacuzzi. Luksusowe apartamenty Kalwaryjska gwarantują wiele luksusów, które doceni każdy z nas. Bogaci ludzie z całego świata oglądają w tym tygodniu niezwykłe wnętrza apartamentu przy ul. św. Agnieszki w Krakowie.

Najlepsze oferty w Krakowie

apartamenty kalwaryjska
Prezentowane są jako jedna z sześciu najciekawszych ofert na międzynarodowej stronie internetowej firmy, która wyławia nieruchomości-perełki i nimi obraca. Stumetrowe stylowe mieszkanie w kamienicy z początku XX wieku, z widokiem na Stare Miasto, można kupić za 2,4 mln zł. Milionerzy z pewnością mu się przyglądają, bo Kraków jest na topie.

Kraków ma markę i jest modny. Takich miejsc w Polsce, gdzie chętnie kupowane są nieruchomości premium, jest zaledwie kilka: oprócz Krakowa to Trójmiasto (szczególnie Sopot), Warszawa, Zakopane.

Wzrost popularności luksusowych mieszkań

Mieszkania z górnej półki sprzedają się cały czas, ale szczególne zainteresowanie nimi było (teraz już nieco zmalało) w ostatnich dwóch latach. Wiązało się to z kryzysem: właściciele dużych firm nie wiedzieli, co dalej będzie z gospodarką, nie chcieli inwestować i lokowali pieniądze w apartamenty premium. – To jak z luksusowymi samochodami: one najlepiej sprzedają się w kryzysie. A teraz gospodarka zaczyna już ruszać.

Tu nie wybiera się mieszkania po cenie albo ze względu na liczbę pokoi. Liczy się to, czy nieruchomość jest np. nad wodą, blisko terenów do jazdy konnej, z wieloma garażami albo z własną mariną. Przyszli właściciele wybierają pod kątem stylu życia, mieszkania muszą być także bardzo wygodne i bogato ozdobione